Poznaj opinie o soczewkach kontaktowych Bausch+Lomb Ultra®


Zaprosiliśmy blogerki i blogerów do przetestowania soczewek kontaktowych Bausch+Lomb Ultra® i podzielenia się z czytelnikami opiniami dotyczącymi pierwszego kontaktu z produktem. Poniżej prezentujemy kilka cytatów z opublikowanych recenzji oraz listę blogów z aktywnymi przekierowaniami, na których znalazły się opinie dotyczące soczewek Bausch+Lomb Ultra®.

Jeilliebean

Soczewki są niezwykle wygodne - choć był to mój pierwszy raz z soczewkami, nie odczuwałam ich w ogóle na oku. Co więcej, charakteryzują się bardzo dużą gazoprzepuszczalnością, co jest istotne - szczególnie w przypadku osób pracujących przy komputerze.

Aktywny kod! Przeczytaj pełną recenzję >
Naruralnie Piękna

Jestem naprawdę zadowolona z tych soczewek, mogę śmiało że są jedne z lepszych jakie używałam. Świetnie współpracują z okiem, zwiększają komfort noszenia poprzez większe ich nawilżenie. Jeśli nosicie szkła kontaktowe, naprawdę szczerze polecam spróbować. Osobiście mam zamiar przy nich zostać na dłużej, tym bardziej że cena ich nie jest zbyt wygórowana a różnica jest zdecydowanie wyczuwalna.

Aktywny kod! Przeczytaj pełną recenzję >
MamaKarolina

Jestem stałym użytkownikiem soczewek od lat, więc mogę się nazwać ekspertem w tej dziedzinie i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Jestem z nimi nierozłączna przez większość doby, zaczynam dzień około 8 rano, a kończę koło 2 w nocy i przez ponad 2 miesiące testowania nie zdarzyło mi się narzekać na przesuszenie soczewek, ani inne niedogodności.

Aktywny kod! Przeczytaj pełną recenzję >
Natalia Health Coaching

Przed komputerem spędzam kilka godzin dziennie i naprawdę ważne jest dla mnie to, czy soczewki sprawdzają się w takiej sytuacji (wtedy mrugamy rzadziej, więc jest większe ryzyko, że oko będzie ?wysychać?). Po przetestowaniu Bausch&Lomb ULTRA z cała odpowiedzialnością mogę Wam je polecić.

Przeczytaj pełną recenzję >
madame blania

Zalety noszenia soczewek: absolutna wygoda podczas uprawiania sportu. W czasie biegania/podskoków nie martwię się o okulary, mogę wykonywać skłony, intensywnie tańczyć, czy wygłupiać się z dzieckiem. W soczewkach chodzę nawet na basen i w końcu widzę co dzieje się dookoła.

Przeczytaj pełną recenzję >
Cosmeti Cosmos

Soczewki noszą się niezwykle wygodnie, a ponieważ mam porównanie do innych miesięcznych szkieł zauważyłam znaczącą poprawę w komforcie także po całym dniu. Pracuję w biurze, cały dzień siedzę wpatrzona w monitor, a mimo to pod wieczór czułam tylko delikatne wysuszenie, o wiele mniejsze niż zwykle. Zwykle już po kilku godzinach moje oczy sygnalizowały suchość i zmniejszała się ostrość widzenia, tutaj nawet cały dzień mogłam obyć się bez nawilżających kropel.

Przeczytaj pełną recenzję >
Rebelious Anne

Pierwsze co zauważyłam to to,że soczewki są bardzo wygodne w noszeniu, zaraz po ich założeniu na oczy przestałam je w ogóle czuć, tak jakbym nic na nich nie miała, naprawdę wspaniałe uczucie.

Przeczytaj pełną recenzję >
Kate's Beatyland

Przede wszystkim bardzo łatwo się aplikują i z taką samą łatwością można je wyciągnąć. Są niewyczuwalne nawet przy kilkunastogodzinnym noszeniu i nie przemieszczają się podczas noszenia. To są jedne z najbardziej komfortowych soczewek jakie nosiłam.

Przeczytaj pełną recenzję >
Monika Nieczyoporowska

Przez cały miesiąc super nosiło mi się soczewki, są one bardzo cienkie co sprawia, że nie czujemy ich na oku. Solidnie wykonane, bez żadnych wad. Po zakończonym teście dostałam przesyłkę z 3 miesięcznym zestawem takich samych soczewek, które aktualnie używam ;) Polecam w 100%!

Przeczytaj pełną recenzję >

Soczewki kontaktowe są wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.

®/TM to zastrzeżone znaki towarowe Bausch & Lomb Incorporated lub jej przedmiotów powiązanych.

Pozostałe nazwy produktów/marek są znakami towarowymi podmiotów posiadających do nich prawa.

© Bausch & Lomb Incorporated.

B+L-PL-1706-011